CD junioren

DatumWedstrijd / activiteitOrganisatiePlaatsOpmerking
Zaterdag
6 april 2019 *
1e competitie wedstrijd CD-juniorenSPRINTBredaInschrijven uitsluitend via trainer(s)
De trainers maken de opstelling.
Zaterdag
20 april 2019
Open wedstrijd CD-juniorenDJAZundert
Donderdag
9 mei 2019 *
Avondje SPRINT, inclusief polsstokSPRINTBreda
Zaterdag 18 mei 2019Open wedstrijdSpiridonRijen's middags voor junioren en senioren
Zaterdag
25 mei 2019 *
2e competitie wedstrijd CD-juniorenDAKDrunenInschrijven uitsluitend via trainer(s)
De trainers maken de opstelling.
Zaterdag 1 juni en
Zondag 2 juni 2019
Open Brabantse Kampioenschappen MeerkampGAC GemertGemert
Zaterdag
22 juni 2019 *
3e competitie wedstrijd CD-juniorenPrins HendrikVughtInschrijven uitsluitend via trainer(s)
De trainers maken de opstelling.
Zondag
29 juni 2019
Brabants kampioenschap CD-juniorenDJAZundert
Vrijdag
23 augustus 2019 *
Avondje SPRINT, inclusief polsstokSPRINTBreda
Zondag
29 september 2019 *
Clubkampioenschappen junioren en seniorenSPRINTBreda
* Bij competitiewedstrijden en thuiswedstrijden zal er minimaal 1 trainer aanwezig zijn.

AB junioren

DatumWedstrijd / activiteitOrganisatiePlaatsOpmerking
Zondag 7 april1e competitie wedstrijd A-juniorenPrins HendrikVughtCompetitieploeg wordt ingeschreven door ploegleider.
Zondag
28 april 2019
1e competitie wedstrijd B-juniorenAV ScheldesportTerneuzenCompetitieploeg wordt ingeschreven door ploegleider.
Donderdag
9 mei 2019
Avondje SPRINT, inclusief polsstokSPRINTBreda
Zondag 12 mei 20192e competitie wedstrijd A-juniorenAV UnitasSittardCompetitieploeg wordt ingeschreven door ploegleider.
Zaterdag 18 mei 2019Open wedstrijdSpiridonRijen
Zaterdag 1 juni en Zondag 2 juniOpen Brabantse Kampioenschappen MeerkampGAC GemertGemert
Zaterdag 23 juni 20192e competitie wedstrijd B-juniorenAttilaTilburgCompetitieploeg wordt ingeschreven door ploegleider.
Vrijdag
23 augustus 2019
Avondje SPRINT, inclusief polsstokSPRINTBreda
Zondag
29 september 2019
Clubkampioenschappen junioren en seniorenSPRINTBreda